Kto sme a čo nás motivuje?

Sme traja chlapi žijúci a pôsobiaci v okolí Košíc a Prešova. Každí z nás si na živobytie zarába iným spôsobom a pred niečo viac ako rokom sme sa vôbec nepoznali. Prvý krát sme sa stretli na informačnom večere k výcviku Mužská sila. Spoločne sme týmto výcvikom prešli, prežili si veľa silných momentov a to nás spojilo na ďalšej ceste. Naše mená sú Ján, Richard a Miroslav.

Čo nás motivuje? Počas uplynulého roka sme sa v mužských kruhoch nasedeli až až. Na vlastnej koži sme pocítili, akú silu má slovo vyslovené v kruhu sediacich mužov. Tieto rozhovory nás zakaždým posunuli o krok ďalej. No, čo je hlavné, posunuli nás všetkých, všetkých sediacich v kruhu.

Niekedy stačí vypovedať to, čo nás ťaží na duši. Inokedy zase pomôže počuť, že nie sme jediní, ktorí majú nejaké problémy. Zdieľať úspechy a tešiť sa z úspechov iných. Rástli sme s každým vypočutým príbehom, s každou vyslovenou myšlienkou, pocitom, či názorom.

Naši predkovia vravievali, že na dobré sa ľahko zvyká. Aj my sme si zvykli a rozhodli sa pokračovať aj mimo výcviku. Chceme ďalej rásť a chcem rásť spoločne s Vami.

S úctou a rešpektom Ján, Richard a Miroslav.

Similar Posts

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *