Niekoľko slov o „kruhu“

Prečo by som sa mal pridať?

V minulosti, po náročnom a nebezpečnom love, sedávali lovci večer pri ohni. Hľadiac na plamene, vymieňali si skúsenosti, pocity a uvoľňovali svoje telo aj myseľ. Mohli sa tak spojiť so svojím srdcom, či dušou.

Aj dnešní muži prežívajú náročné a nebezpečné dni. Sú to dni, kedy cítiš, že niektoré veci v Tvojom živote idú inak, ako si predstavuješ. Prežívaš chvíle, keď si neistý svojím životným smerovaním. Hľadáš odpovede na otázky „Kto som?“, „Čo je mojím poslaním?“, „Aký je zmysel môjho života?“. Riešiš svoje vzťahy – s partnerkou, s rodinou, s blízkymi, v práci, či sám so sebou. Toto sú niektoré z momentov, kedy vystupuješ z komfortnej zóny, prekračuješ bezpečné medze a vstupuješ na neznáme územia.

Avšak na rozdiel od minulosti, večer neusadáš do kruhu spolubojovníkov. Do kruhu chlapov rovnakej krvnej skupiny. Odložíš svoje zbrane, no neuvoľníš telo ani myseľ. Zaspávaš v strese a v strese sa prebúdzaš. Vyčerpaný opäť berieš svoje zbrane a odchádzaš v ústrety novým výzvam.

Každý z nás pozná tieto momenty. Pozývame Ťa preto do nášho kruhu. Do kruhu mužov, ktorí chcú posedieť pri ohni a podeliť sa o svoje príbehy. Vypočuť a byť vypočutý. Nič viac, nič menej. Bez strachu z odsúdenia, ohovárania, výsmechu, velebenia či ponižovania. V kruhu sme si všetci rovní, sme jedna krvná skupina.

Similar Posts

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *