|

Muži a mužské role

Aby sme dali našim stretnutiam štruktúru, rozhodli sme sa pre každé stretnutie pripraviť jednu
nosnú tému. Ako prvú sme vybrali tému Muži a mužské role. Možno si sa nad tým nezamýšľal, no každý z nás sa počas života ocitne vo viacerých roliach. Rodíme sa ako synovia, stávame sa súrodencami, kamarátmi, manželmi, otcami, starými otcami, či kolegami. Uvažoval si niekedy nad svojou rolou, ktorú práve žiješ? Ako sa cítiš v tejto roli, prípadne, ako si sa cítil v tých ostatných. Nachádzaš sa naraz vo viacerých rolách?


Nezáleží na tom, či poznáš odpovede na tieto otázky. Príď medzi nás a získaj nové uhly pohľadu. Vypočuj si životné príbehy iných mužov a načerpaj inšpiráciu do ďalších dní.


Vieme, že niekedy môže byť náročné nájsť si na seba čas, Preto sme sa rozhodli zverejňovať viacero termínov napred. Naše prvé stretnutie sa uskutoční 9.10.2019. Začíname o 18:00 (príchod 17:45-17:59, po otvorení kruhu sa už nikto nebude môcť pridať) v centre Harmónia na Hradbovej ulici číslo 11 v Košiciach. Žiadame Ťa o dochvíľnosť, je to tvoja prirodzená cnosť, ktorá nám uľahčí organizáciu celého večera.


Pre pokrytie potrieb spojených s prenájmom priestoru je príspevok na organizáciu 5€. Ak sa rozhodneš prísť medzi nás, napíš nám o tom na náš email muzskykruhke@gmail.com. Tešíme sa na teba a tvoj príbeh.

Similar Posts

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *