|

Peniaze

Čo pre Teba znamenajú peniaze ?

Nie, nepôjde o kruh, kde by sme sa chceli zaoberať spôsobom ako zarobiť peniaze, ako investovať peniaze, ako nakladať s peniazmi a pod. Na to slúžia iné stretnutia, semináre a kurzy.

Na tomto mužskom kruhu sa pozrieme na náš vzťah k peniazom. Aký vzťah máš k peniazom ? Čo si o nich myslíš ? Aké máš presvedčenia o peniazoch ?

Vieš sám seba oceniť peniazmi ? Koľko by stála hodina Tvojho času ? Koľko jeden deň ? Čo si ochotný pre peniaze urobiť a čo už je za Tvojou hranicou ? Aká je Tvoja sebahodnota ? Vieš sa oceniť ?

Čo si za peniaze vieš alebo nevieš dopriať ? Ako by si to v živote chcel mať nastavené s peniazmi ? Čo hovorí na peniaze Tvoj vnútorný archetyp Milovníka a čo Tvoj vnútorný archetyp Kráľa ?

Ako to aktuálne máš s peniazmi ? Máš dostatok peňazí na to čo vo svojom živote potrebuješ ?

Dá sa kúpiť šťastie za peniaze ? Dá sa kúpiť láska ? Dá sa kúpiť zdravie ?

Citát od Jima Carrey:
„Ja si myslím, že každý by sa mal stať bohatým a slávnym a robiť všetko o čom kedy sníval, aby zistil, že to nie je odpoveď“

Súhlasíš s ním ? Alebo nie ? Príď si dať svoje odpovede na niektoré z týchto otázok na mužskom kruhu v stredu dňa 2.8.2023. Ideálny je príchod medzi 17:30 a 17:50, aby sme o 18:00 mohli nerušene usadnúť v kruhu.

Kde?
Lineal – medicínske centrum krásy, zdravia a štíhlej línie
Puškinova ulica č. 2-4, Košice
Vchod sa nachádza vo dvore, vstup do dvora je z Puškinovej ulice. Ak by ste nás nevedeli nájsť, volajte 0908 604 540.
Príspevok na prenájom priestorov a zabezpečenie kruhu je 10 €.

Nakoľko kapacita miestnosti je obmedzená, prihlás sa na náš kruh email na: info@kruhykosice.sk. Ak si už na našich kruhoch bol/a a chceš nám pomôcť rozšíriť povedomie o nich medzi svojimi priateľmi, zdieľaj toto podujatie, alebo pozvi konkrétnych ľudí.

Tešíme sa na Tvoju účasť
Richard a Mužský kruh Košice
www.muzskykruhke.sk

zdroj titulného obrázku: https://crank.sk/peniaze-a-stastie/

Similar Posts

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *