|

Peniaze a istota

Kruh na tému peniaze sme už raz mali. Táto téma rezonuje v mnohých z nás a tak sme sa rozhodli k nej vrátiť. K peniazom sme pridali aj istotu, ktorá je s nimi často spájaná. Tešíme sa, aké asociácie týchto dvoch tém sa na kruhu objavia.

Ako vnímaš peniaze ? Vnímaš peniaze ako energiu, ktorá potrebuje prúdiť od Teba a k Tebe ? Ako to máš teraz ? Máš dostatok financií na všetko čo v živote potrebuješ a chceš ? Čo Ti peniaze dávajú a umožňujú v Tvojom živote ?

Čo pre Teba znamená istota v živote ? Pociťuješ ju celý čas alebo vôbec ? Čo Ti v živote prinesie pocit istoty ? Čo k tomu potrebuješ, aby si ju cítil? Ako vnímaš svoju sebaistotu ?

Aký máš názor na vyjadrenie: „Jediná istota vo vesmíre je zmena.“ ?

Vnímaš u seba nejaký súvis medzi peniazmi a istotou ?

Ak to s Tebou rezonuje príď si položiť niektoré z týchto otázok a pozdieľať ich v kruhu mužov a žien.

Kedy a Kde?
Sobota 13. apríl 2024 od 16:45 do 20:00 vo Výmenníku Brigádnická. Kruh začína o 17:00, ale po jeho začatí už nie je možné sa pridať. Preto je potrebné prísť trochu skôr, 10 – 15 minút pred začatím. Je to ideálny čas dať si čaj, zložiť si veci a spraviť si pohodlie.
Ak by ste nás nevedeli nájsť, volajte 0908 604 540.
Príspevok na prenájom priestorov a zabezpečenie kruhu je 10 €.

Ako sa prihlásim na kruh?
Stačí nám poslať email (info@kruhykosice.sk), aby sme si mohli nachystať občerstvenie pre všetkých 🙂

Ak si už na našich kruhoch bol/a a chceš nám pomôcť rozšíriť povedomie o nich medzi svojimi priateľmi, zdieľaj toto podujatie, alebo pozvi konkrétnych ľudí.
Tešíme sa na Vás

Miroslav a Richard
Kruhy Košice

Titulný obrázok: https://www.mik8vic.com/blog/istota-je-slovo-a-stav

Similar Posts