|

Vízia, cieľ, zámer

To, v čom by mal mať každý muž jasno je smer jeho života. Kam sa uberá, aký je jeho cieľ, čím napĺňa svoje dni. Jasný cieľ je základom jeho stability. Vnútornej aj vonkajšej.


Aký je tvoj cieľ? Na prvý pohľad jednoduchá otázka, však. Ak Ťa pri jej čítaní nič nenapadlo, skús si odpovedať na niektoré ďalšie. Čo Ťa napĺňa šťastím? Pri akej činnosti strácaš pojem o čase? O ktorej svojej záľube dokážeš rozprávať stále dookola? Kde sa vidíš o 10, 20, či 50 rokov?


Na ďalšom kruhu budeme venovať našu pozornosť svojmu životnému cieľu. Pretože ten nás spája. Každý z nás má iný cieľ, ale potrebujeme ho všetci.


Začíname o 18:00 (príchod 17:45-17:59, po otvorení kruhu sa už nikto nebude môcť pridať) v centre Harmónia na Hradbovej ulici číslo 11 v Košiciach. Žiadame Ťa o dochvíľnosť, je to tvoja prirodzená cnosť, ktorá nám uľahčí organizáciu celého večera.


Pre pokrytie potrieb spojených s prenájmom priestoru je príspevok na organizáciu 5€. Ak sa rozhodneš prísť medzi nás, napíš nám o tom na náš email muzskykruhke@gmail.com. Tešíme sa na teba a tvoj príbeh.


zdroj obrázku: www.muzskykruh.cz

Similar Posts

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *