|

Rekapitulácia môjho dvojkového roka 2022

Mužský kruh 14.12.2022

Dátumovo krásny rok 2022 sa čoskoro skončí a je tu pozvanie prísť si ho zrekapitulovať. Zastaviť sa na chvíľu v predvianočnom čase, obzrieť sa späť na uplynulé mesiace a dať si odpoveď na otázky, nad ktorými možno občas uvažuješ a možno nie.

Za čo si najviac vďačný z celého roka 2022 ?

Čo sa Ti podarilo na čo si najviac hrdý ? Koľko času a energie si venoval sebe, sebarozvoju, svojim záľubám, svojej rodine ?

Aké boli Tvoje vzťahy počas tohto roka ? Partnerské, rodinné, pracovné ? Udialo sa v Tvojom živote veľa zmien alebo málo ?

S čím si vstupoval do roka 2022 a čo sa Ti podarilo naplniť ?

Aký máš pocit z tohto roka ? Je niečo za čím Ti je smutno ? Možno si niečo stratil a cítiš bolesť ? A možno cítiš veľa radosti o ktorú sa chceš podeliť ?

Nech už bol Tvoj rok akýkoľvek kruh je tu pre Teba. Na tento rok sa dá pozrieť rôznymi spôsobmi. Skúšal si to už niekedy v kruhu mužov ? Ak Ťa to oslovuje, tak máš možnosť 14.12.2022 o 18:00. Ideálny je príchod medzi 17:30 a 17:50, aby sme o 18:00 mohli nerušene usadnúť v kruhu.

Kde?
Lineal – medicínske centrum krásy, zdravia a štíhlej línie
Puškinova ulica č. 2-4, Košice
Vchod sa nachádza vo dvore, vstup do dvora je z Puškinovej ulice. Ak by ste nás nevedeli nájsť, volajte 0908 604 540.

zdroj: www.mapy.cz

Príspevok na prenájom priestorov a zabezpečenie kruhu je 10 €

Nakoľko kapacita miestnosti je obmedzená, prihlás sa na náš kruh kliknutím na tlačidlo „Zúčastním sa“ na Facebook-ovej udalosti, alebo odpovedz na emailovú pozvánku, ktorú si dostal. Ak si už na našich kruhoch bol a chceš nám pomôcť rozšíriť povedomie o nich medzi svojimi priateľmi, zdieľaj toto podujatie, alebo pozvi konkrétnych ľudí.

Tešíme sa na Tvoju účasť
Richard a Mužský kruh Košice

zdroj titulného obrázku: www.svetbohatych.com

Similar Posts

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *