|

Čo nás spája?

Mužsko-ženský kruh 15.3.2023

Cestou z nášho minulého kruhu som si položil otázku: „Čo nás spája?“ a táto otázka ma sprevádzala nielen po zvyšok cesty domov, no na moje prekvapenie ešte niekoľko dní potom. Čím viac som nad ňou uvažoval, tým väčšiu hĺbku som v nej videl. Ako dieťa som obľuboval obrázky zo série Nájdite tri rozdiely. V škole na prírodovede nás učili, ako sa od seba líšia zvieratá a rastliny, na chémii zasa rozdiely medzi chemickými prvkami, na dejepise sme sa učili rozdiely v jednotlivých obdobiach dejín s podobne to bolo aj v literatúre. Rovnako to pokračovalo na strednej aj vysokej škole. V každom predmete sa našlo nejaké rozdelenie. Podľa vlastností, tvaru, funkcie, obsahu….

Uvedomil som si, že som vyrástol v systéme založenom na hľadaní, skúmaní a vyzdvihovaní rozdielov. A tak si posledné dni kladiem otázku: „Čo nás spája?“. Kladiem si ju v práci, pri stretnutiach s priateľmi, v obchode, za volantom, v prírode, v podstate kdekoľvek a kedykoľvek mi príde na um. Zastavím sa a hľadám odpoveď čo ma v danej situácii spája s mojím okolím?

Podelil som sa o túto otázku s Rišom a zaujala ho rovnako ako mňa. Preto ťa pozývame na náš ďalší kruh, kde sa pozrieme na to, čo nás spája. Máš pre spájanie nejaké pravidlá? Na základe čoho sa dokážeš spájať? Dokážeš sa spojiť s niekým neznámym? Dokážeš sa na niečom spojiť s každým? Máš ochotu a chuť sa spájať?

Pokiaľ ťa téma zaujala, príď sa s nami podeliť o svoje pohľady na ňu v stredu, 15.3.2023. Ideálny je príchod medzi 17:30 a 17:50, aby sme o 18:00 mohli nerušene usadnúť v kruhu.

Kde?
Lineal – medicínske centrum krásy, zdravia a štíhlej línie
Puškinova ulica č. 2-4, Košice
Vchod sa nachádza vo dvore, vstup do dvora je z Puškinovej ulice. Ak by ste nás nevedeli nájsť, volajte 0908 604 540.

Príspevok na prenájom priestorov a zabezpečenie kruhu je 10 €
Nakoľko kapacita miestnosti je obmedzená, prihlás sa na náš kruh kliknutím na tlačidlo „Zúčastním sa“ na Facebook-ovej udalosti, alebo odpovedz na emailovú pozvánku, ktorú si dostal. Ak si už na našich kruhoch bol a chceš nám pomôcť rozšíriť povedomie o nich medzi svojimi priateľmi, zdieľaj toto podujatie, alebo pozvi konkrétnych ľudí.

Tešíme sa na Tvoju účasť
Miroslav a Mužský kruh Košice
www.muzskykruhke.sk

Ďalšie kruhy sa uskutočnia:
12.4.2023 – mužský kruh
10.5.2023 – mužsko-ženský kruh
7.6.2023 – mužský kruh

Similar Posts

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *