|

Aké zmeny ťa čakajú v roku 2024?

Ktosi múdry raz povedal, že zmena je jediná istota. Niektoré zmeny sú očakávané, iné plánované a niektoré úplne prekvapivé. Aký je tvoj vzťah ku zmene? Máš ju rád/a, tešíš sa, keď môžeš niečo vo svojom živote spraviť inak? Alebo si priateľom/kou stability?

Nový rok je ideálne čas, kedy sa môžeme pozrieť na to, čo nás čaká. Čas plánovania nasledujúceho roku. Je potrebné si stanoviť, kedy budeme sadiť, kedy okopávať a kedy zbierať plody 🙂 V tomto čase si plánujeme práce na leto, plánujeme dovolenku, plánujeme tak aby sme všetko stihli.

Novoročné obdobie je zároveň ideálnym časom zamyslieť sa. Ešte sme sa nerozbehli do plného pracovného kolotoča. Dni sú stále krátke, príroda odpočíva a náš organizmus je ešte naladený na oddych. Pomaly sa prebúdza a naberá sily. Využime túto energiu nového roka, prebúdzajúcu sa životnú energiu v nás a zamerajme pozornosť na zmeny v našom živote. Možno aj tam niečo čaká na prebudenie.

Pridaj sa k nám do kruhu. Príď sa pozrieť na svoj vzťah ku zmene. Vypočuj si iné názory, ktoré ťa môžu inšpirovať a priniesť nový uhol pohľadu. Možno načerpáš odhodlanie a naplánuješ si zmeny, na ktoré si roky zbieral/a odvahu.

Kedy a Kde?

20. januára 2024 od 16:45 do 20:00 vo výmenníku Brigádnická (Brigádnická 2186, mapa tu). Kruh začína o 17:00, ale po jeho začatí už nie je možné sa pridať. Preto je potrebné prísť trochu skôr, 10 – 15 minút pred začatím. Je to ideálny čas dať si čaj, zložiť si veci a spraviť si pohodlie.

Ak by ste nás nevedeli nájsť, volajte 0908 604 540.
Príspevok na prenájom priestorov a zabezpečenie kruhu je 10 €.

Ako sa prihlásim na kruh?

Stačí kliknúť na tento odkaz a poslať nám email, aby sme si mohli nachystať občerstvenie pre všetkých 🙂

Tešíme sa na Vás

Miroslav a Richard
Kruhy Košice

Titulný obrázok od Silviarita

Similar Posts

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *