|

Dôvera a Viera

Mužsko-ženský kruh 10.5.2023

Zamyslel/a si sa niekedy nad tým aký je rozdiel medzi vierou a dôverou ?

Veríš v seba a dôveruješ sám/sama sebe ? Dôveruješ Bohu alebo Vesmíru alebo Zdroju ? Veríš tomu, že je tu niečo viac než len fyzické telo a svet okolo ? Dôveruješ životu ? Dôveruješ, že všetko sa deje pre Tvoje dobro ?

Dôveruješ, ale mávaš aj pochybnosti a potrebuješ dôkazy ? Rád/rada si veci overíš ? Máš potrebu mať všetko vedecky a logicky dokázané a potvrdené ? Potrebuješ mať všetko pod kontrolou?

Ako reaguješ na rôzne správy a informácie ? Overuješ si ich alebo im slepo veríš ? Dávaš dôraz na svoju intuíciu alebo radšej na svoj racionálny rozum ?

Dôveruješ druhým ľuďom ? Platí u Teba dôveruj, ale preveruj ? Ak stretneš niekoho, potrebuje si získať Tvoju dôveru ? Alebo naopak ľuďom dôveruješ pokiaľ Ťa nesklamú ?

Veľa otázok však ? Príď na mužsko-ženský kruh 10.5.2023 a na niektoré z nich sa spolu pozrieme a preskúmame ako to kto má. Pridáš sa ?

Kde?
Lineal – medicínske centrum krásy, zdravia a štíhlej línie
Puškinova ulica č. 2-4, Košice
Vchod sa nachádza vo dvore, vstup do dvora je z Puškinovej ulice. Ak by ste nás nevedeli nájsť, volajte 0908 604 540.
Príspevok na prenájom priestorov a zabezpečenie kruhu je 10 €
Nakoľko kapacita miestnosti je obmedzená, prihlás sa na náš kruh kliknutím na tlačidlo „Zúčastním sa“ na Facebook-ovej udalosti, alebo odpovedz na emailovú pozvánku, ktorú si dostal. Ak si už na našich kruhoch bol/a a chceš nám pomôcť rozšíriť povedomie o nich medzi svojimi priateľmi, zdieľaj toto podujatie, alebo pozvi konkrétnych ľudí.
Tešíme sa na Tvoju účasť
Richard a Mužský kruh Košice
www.muzskykruhke.sk

Ďalší kruh sa uskutoční:
7.6.2023 – mužský kruh

zdroj titulného obrázku: https://pcero.sk/viera-a-dovera/

Similar Posts

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *