|

Rozhodnosť v živote muža

Mužský kruh 9.11.2022

Pozývame ťa na októbrový mužský kruh, ktorého témou bude Rozhodnosť. V mnohých zdrojoch sa rozhodnosť uvádza ako typická mužská vlastnosť. Slovník ju vysvetľuje ako „schopnosť človeka samostatne a zodpovedne rozhodovať a rozhodnutia dôsledne realizovať v činnosti. Rozhodnosť sa osobitne výrazne prejavuje v zložitých situáciách, keď je konanie späté s rizikom a treba voliť jednu z niekoľkých alternatív. Rozhodnosť je aj schopnosť bez váhania prebrať na seba zodpovednosť za rozhodnutie, konať rýchlo, v správny čas.“

Pre niekoho je rozhodnosť prirodzeným atribútom jeho osobnosti. Niekto sa jej musí učiť a existujú aj ľudia, ktorí sú v niektorých oblastiach rozhodný a v iných nie. Čo pre teba znamená rozhodnosť? Považuješ ju za potrebnú súčasť tvojej osobnosti? Kedy ju vo svojom živote cítiš a naopak, sú momenty, kedy by si si jej prial viac? Je to tvoja prirodzená vlastnosť, alebo si ju do svojho života priniesol vedome?

Pokiaľ je rozhodnosť téma, ktorá sa ťa dotýka, pridaj sa k nám na najbližšom kruhu. Kedy?
9.11.2022 o 18:00
ideálny je príchod medzi 17:30 a 17:55, aby sme o 18:00 mohli nerušene usadnúť v kruhu.

Kde?
Lineal – medicínske centrum krásy, zdravia a štíhlej línie
Puškinova ulica č. 2-4, Košice

Príspevok na prenájom priestorov a zabezpečenie kruhu je 10 €

Nakoľko kapacita miestnosti je obmedzená, prihlás sa na náš kruh kliknutím na tlačidlo Zúčastním sa. Ak si už na našich kruhoch bol a chceš nám pomôcť rozšíriť povedomie o nich medzi svojimi priateľmi, zdieľaj toto podujatie, alebo pozvi konkrétnych ľudí.

Tešíme sa na Tvoju účasť
Mužský kruh Košice

zdroj obrázku: https://www.nlptrainingdubai.com
slovník: https://dai.fmph.uniba.sk/~filit/fvr/rozhodnost.html

Similar Posts

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *