|

Intimita (no nie len to, na čo myslíte)

Chlapi,

vnímam že rozoberať témy ako sloboda, ciele, sila a podobné nás na kruhoch láka. Jednak znejú dobre, a tiež už napohľad pomáhajú uchopiť a rozvíjať mužské kvality ako hranice, zámer, motivácia, vôľa.. no sú aj témy, z ktorých nám možno neposkočí ihneď srdce, že „na tomto zdieľaní chcem byť“ !

Dokonca, pri prvom počutí niektorí môžu nadobudnúť pocit, že sa ich to vlastne ani netýka (načrtla to napríklad téma “mr. Nice Guy”, ktorej sme sa už zľahka dotkli).
Slovo intimita (ako téma mužského kruhu) môže tiež vyvolať takéto pocity…
alebo, môže vyvolať aj akýsi strach až nevôľu – to budeme zdieľat detaily zo spálne, alebo čo?

Čo si vlastne predstavujete pod intimitou?
Pre mňa to určite je aj to, čo často zažívame vo vzťahu so ženou, no myslím že intimita =/= sexualita (hoci je krásne, keď sa tieto množiny prelínajú).
Pre mňa sa intimita spája s otvorenosťou, a s ňou spojenou zraniteľnosťou.. pravdivosť prejavená v otvorenosti je pre mňa autenticita. Ak je jeden autentický a druhý ho prijíma takého aký je, môže vzniknúť intímne spojenie.

Ako to máš s intimitou TY?
Máš problém sa „ukázať“, prejaviť sa tak ako to v hĺbke duše cítiš?
Alebo naopak ti to ide ľahko, bez ohľadu na to či druhá strana príjíma alebo odmieta to čo dávaš?

Či už patríš do prvej skupiny alebo druhej, príď pozdieľať seba do kruhu, a obohatiť nás aj seba o náhľady na túto krásnu, krehkú no mocnú tému…

Tešíme sa na Teba!

Začíname o 18:00 (príchod 17:45-17:59, po otvorení kruhu sa už nikto nebude môcť pridať) v centre Harmónia na Hradbovej ulici číslo 11 v Košiciach. Žiadame Ťa o dochvíľnosť, je to tvoja prirodzená cnosť, ktorá nám uľahčí organizáciu celého večera.

Pre pokrytie potrieb spojených s prenájmom priestoru je príspevok na organizáciu 5€. Ak sa rozhodneš prísť medzi nás, napíš nám o tom na náš email muzskykruhke@gmail.com. Tešíme sa na teba a tvoj príbeh.
zdroj obrázku: www.olivetreeconnections com

Similar Posts

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *